Seikon Klima Soğuk Sıcak Ayarı Kullanımı

 

Seikon Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Seikon Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Seikon Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Seikon Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Seikon klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Seikon Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Seikon klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Seikon Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Seikon Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Seikon Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Seikon VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Seikon klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Seikon sıcak kış ayarı yapmak için Seikon klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Seikon Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Seikon Fan hızı kontrolü otamatik olarak Seikon klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Seikon inverter klima kullanım kılavuzu ,Seikon klima kumandası sıcaklık ayarı,Seikon klima arızaları,Seikon klima timer arızası,klima sıcak ayarı,Seikon klima kumanda kodu,Seikon klimada powerful ne demek , Seikon klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır,Seikon klima modları,

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu