Panasonic Klima Soğuk Sıcak Ayarı Kullanımı

 

Panasonic Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Panasonic Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Panasonic Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Panasonic VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Panasonic Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır.

Soğuk ayarı yapmak için Panasonic klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız.

Panasonic Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Panasonic klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Panasonic Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Panasonic Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Panasonic Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Panasonic VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Panasonic klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır.

Panasonic sıcak kış ayarı yapmak için Panasonic klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız.

Panasonic Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Panasonic Fan hızı kontrolü otamatik olarak Panasonic klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Panasonic inverter klima kullanım kılavuzu ,Panasonic klima kumandası sıcaklık ayarı,Panasonic klima arızaları,Panasonic klima timer arızası,klima sıcak ayarı,Panasonic  klima kumanda kodu,klimada Toshiba ne demek,Panasonic klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır,Panasonic klima modları.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu