Blue Line Klima Kumanda Sıcak Ayarı

 

Blue Line Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Blue Line Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Demirdöküm Blue Line Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Blue Line VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Blue Line Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Blue Line klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Blue Line Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Blue Line klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Blue Line Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Blue Line Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Blue Line Klima sıcak ayarı Blue Line Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Blue Line VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Blue Line klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Blue Line sıcak kış ayarı yapmak için Blue Line klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş yazısına getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Blue Line Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Blue Line Fan hızı kontrolü otamatik olarak Blue Line klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Blue Line inverter klima kullanım kılavuzu , Blue Line klima kumandası sıcaklık ayarı, Blue Line klima arızaları, Blue Line klima timer arızası,klima sıcak ayarı, Blue Line klima kumanda kodu, Blue Line klimada powerful ne demek, Blue Line klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır, Blue Line klima modları,

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu