Zass Klima Soğuk ve Sıcak Ayarı Nasıl yapılır ?

 

Zass Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Zass Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Zass Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Zass VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Zass Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Zass klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Zass Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Zass klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Zass Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Zass Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Zass Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Zass VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Zass klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Zass sıcak kış ayarı yapmak için Zass klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş yazısına getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Zass Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Zass Fan hızı kontrolü otamatik olarak Zass klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Zass inverter klima kullanım kılavuzu , Zass klima kumandası sıcaklık ayarı, Zass klima arızaları, Zass klima timer arızası,klima sıcak ayarı, Zass klima kumanda kodu, Zass klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır, Zass klima modları,

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu