FİRSTLİNE Klima Kumanda Soğuk Ayarı

 

FİRSTLİNE Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Firstline Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Firstline Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.
Firstline VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Firstline Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Firstline klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Firstline Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Firstline klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Firstline Klima Kumanda Sıcak Ayarı

  Firstline Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.Firstline VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Firstline klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Firstline sıcak kış ayarı yapmak için Firstline klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Firstline Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Firstline klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu